19:00, 25 Gusht 2019

Këngëtari Howie Day është arrestuar pasi kishte sulmuar ish të dashurën në një hotel në Manhattan, thanë autoritetet.

Sipas Page six 34 vjeçari u akuzua për sulm dhe u dërgua të shtunën në Gjykatën Penale të Manhattan.

Këngëtarja i cili ishte me bazë në Seattle dyshohet se filloi të grindet me të dashurën e tij pasditen e së Premtes, kur ai e kapi me zemërim gruan dhe vendosi duart në fyt, tha policia.

Viktima, i cili kërkoi kujdes mjekësor pas sulmit, mori një urdhër mbrojtjeje kundër Howie.

Konkurs Pune

Lexo më shumë