Hovenier viziton Mitrovicën e Jugut, takohet me Hamzën - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Hovenier viziton Mitrovicën e Jugut, takohet me Hamzën

NULL NULL
27.02.2023 19:56

Ambasadori i ShBA-së në Kosovë, Jeff Hovenier, ka vizituar sot Mitrovicën e Jugut, ku është ka zhvilluar takimin e tij të parë me kryetarin e kësaj komune, Bedri Hamza.

“Më pëlqeu vizita ime në Mitrovicën e Jugut sot, duke filluar me një takim produktiv me kryetarin e komunës së Mitrovicës së Jugut Bedri Hamza në vizitën time të parë zyrtare në zyrën e tij”, ka shkruar Hovenier në Twitter.

Hovenier në këtë komunë është takuar edhe me organizata joqeveritare dhe përfaqësues të shoqërisë civile.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.