Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Hovenier takohet me Bogujevcin, e përgëzon për lidershipin dhe guximin

NULL NULL
13.03.2023 19:38
Jeff Hovenier

Ambasadori i ShBA-së në Kosovë, Jeffrey Hovenier, ka pritur në takim nënkryetaren e Kuvendit të Kosovës, Saranda Bogujevci.

Në një cicërimë në twitter, ai e ka lavdëruar Bogujevcin për përkushtimin dhe guximin e saj në punë, përcjell klankosova.tv.

”Gjithmonë kam kënaqësi të takohem me miken time, nënkryetaren e Kuvendit të Kosovës, Saranda Bogujevci. E përgëzoj për lidershipin dhe guximin e saj dhe vlerësova marrjen e perspektivave të saj largpamëse për çështjet kryesore”.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.