Hovenier e prezanton grupin muzikor "Beatmusic", i përbërë nga etni të ndryshme - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Hovenier e prezanton grupin muzikor “Beatmusic”, i përbërë nga etni të ndryshme

NULL NULL
05.04.2023 13:58
Hovenier BeatMusic

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Jeffrey Hovenier, e ka prezantuar grupin muzikor “Beatmusic”.

Bendi përbëhet nga shtete të ndryshme: Amerika, Kosova, Serbia, Kroacia, Maqedonia e Veriut dhe Mali i Zi.

Hovenier tha se është e qartë solidarizimi dhe partneriteti që mund të arrihet përmes muzikës.

“I lumtur t’ju uroj mirëseardhje në Kosovë”, tha Hovenier.

“Mos e humbisni këtë koncert”, tha ai.

Ky koncert pritet të mbahet më 7 prill në ora 20:00, në Pallatin e Rinisë./Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.