20:16, 10 Korrik 2020

Në partinë më të madhe opozitare në vend po thonë se Avdullah Hoti nuk është i denjë për ta përfaqësuar vendin në negociatat me shtetin fqinj.

Prandaj nga Lëvizja Vetëvendosje po i rekomandojnë që të mos marrë fare pjesë në takimin e 16 korrikut në Bruksel, ku Avdullah Hoti dhe Aleksandar Vuçiq janë mysafirë të Mirosllav Lajçakut.

Kronikë e zgjeruar nga Besnik Tahiri.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë