Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Hoti: Nga “as asi, as ksi”, në “ksi me vetëmenaxhim”

NULL NULL
28.03.2023 21:59
Avdullah Hoti

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës Avdullah Hoti, e ka kritikuar sërish Lëvizjen Vetëvendosje rreth Planit evropian për normalizimin e raporteve Kosovë-Serbi.

Hoti tha se kjo parti i ka mashtruar qytetarët për Asociacionin dhe Demarkacionin.

Ish-kryeministri i Kosovës tha se qeveria aktuale ka pranuar që të shkojë përtej duke ardhur tek “vetëmenaxhimi”.

“Nga “as asi, as ksi”, në “ksi me vetëmenaxhim”, tha Hoti/ Klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.