Hoti: Mitrovica, Faruk Spahija dhe LDK-ja janë një!

Hoti: Mitrovica, Faruk Spahija dhe LDK-ja janë një!

NULL NULL
1 javë më parë

Kandidati i LDK-së për kryeministër, Avdullah Hoti, ka bërë sot vizitë në Komunën e Mitrovicës.

Hoti thotë se në këtë vend, ka parë atmosferë dhe entuziazëm për fitoren e LDK-së, njofton Klan Kosova.

”Mitrovica, Faruk Spahija dhe LDK-ja janë një!

Çfarë atmosfere, entuziazmi dhe mobilizimi i krijuar nga strukturat dhe anëtarët e degës tonë, për fitoren e LDK-së dhe të Republikës së Kosovës.

Adresa politike e Presidentit historik, Dr.Ibrahim Rugova ishte një dhe e vetme, LDK-ja, ndërsa njëri ndër bashkëpunëtorët e tij më të ngushtë ishte i pari i kësaj komune, Faruk Spahija.

Zoti e bekoftë Mitrovicën!

Zoti e bekoftë LDK-në!”.