Hoti: Mijëra vende pune për 5 vjet (VIDEO)

Hoti: Mijëra vende pune për 5 vjet (VIDEO)

NULL NULL
1 muaj më parë

Për agjendën amerikane për avancimin e bashkëpunimit rajonal ekonomik foli sot edhe kryeministri Avdullah Hoti.

Ai i diskutoi këto tema me kreun e Odës Ekonomike të Kosovës, Berat Rukiqi dhe atë të Odës Ekonomike Amerikane, Arian Zeka, njofton Klan Kosova

Kronikë e Drin Demiri