Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Horoskopi 03.05.2014 – 10.05.2015

NULL NULL
02.05.2015 19:17

dashiDashi

Ju gjatë kësaj jave do të fitoni shumë vëmendje dhe do të lini përshtypje me bukurinë tuaj. Kjo ka një efekt shumë pozitiv në gjendjen tuaj shpirtërore dhe në këtë mënyrë ju fitoni vetëbesim. Por mos e mbyllni veten në shtëpi dhe merrni mundësinë për të dal në mesin e njerëzve.

 

demi Demi

Për ju gjatë kësaj jave të gjitha janë të arritshme dhe nuk ka asgjë që mund të ju ndalë. Dilni me njerëzit dhe argëtohuni dhe guxoni për të filluar diqka të re. E mundshme është që ju të bieni kokë e këmbë në dashuri.

binjaketBinjakët

Përvojat negative lënë shenjën e tyre, por me kohë ju harroni. Ju duhet ngadalë të rizbuloni gjërat e mira në jetë dhe ti shfrytëzoni këto mundësi për tu argëtuar me shoqërin dhe familjen tuaj.

gaforrja Gaforrja

Për të gjithë ju tani është mundësia që të bëni një program. Përfitoni nga mundësia që këtë javë të shijoni cdo minutë me familjen. Vetëm lëreni pasdore të kaluarën dhe kënaquni.

luani Luani

Ju do të fitoni shumë vëmendje gjatë kësaj jave dhe do të leni përshtypje me bukurinë tuaj. Kjo ka një efekt shumë pozitiv në gjendjen tuaj shpirtërore dhe në këtë mënyrë ju fitoni vetëbesim. Madje ju mund të përjetoni një befasi të bukur gjatë kësaj jave.

 virgjereshaVirgjëresha

Ka ditë kur ju vetëm dëshironi të keni çdo gjë dhe nëse është e mundur, madje edhe shumë shpejt. Ju jeni me fat se gjatë kësaj jave të gjitha dëshirat do të plotësohen. Partneri do të përmbush të gjitha nevojat tuaja emocionale.

peshorjaPeshorja

Gjatë kësaj jave ju do të ndiheni të dobët për të luftuar me të metat dhe shqetësimet e jetës së përditshme. Kaloni sa më shumë kohë me miqtë apo në afërsinë e një njeriu të dashur.

akrepiAkrepi

Ju nuk duhet të lejoni që mardhënia juaj të kthehet në rutinë gjatë kësaj jave. Bëni diqka për të larguar mërzinë dhe për të sjellë freski në lidhje. Ju vetëm duhet të tregoni më shumë kuptim, të jeni spontan dhe të tregoni më shumë guxim për të eksperimentuar.

shigjetari Shigjetari

Këtë javë ju vetëm shijoni harmoninë. Përfitoni nga cdo mundësi për të bërë një flirt, dhe të fitoni zemrën e personit që dëshironi. Shfrytëzojeni dhe shijojeni gjithë kohën e mirë.

bricjapiBricjapi

Ju gjatë kësaj jave duhet të mos këshilloheni dhe mbështeteni nga thashethemet, por të shikoni gjërat vet me mendjen tuaj. Më mirë bëni dallimin në mes të folurës dhe të vërtetës, përndryshe ato mund të ju shkaktojnë shumë probleme.

ujoriUjori

Ju duhet që kohë pas kohe të jeni më bashkëpunues. Kjo do të ishte e përshtatshme sepse është e dhimbshme dhe e trishtueshme që ju të lëndoni partnerin. Prandaj këtë javë duhet të kujdeseni që të rregulloni raportin.

peshqit Peshqit

Gjatë kësaj jave ju do të vuani nga mungesa e njohjes dhe vëmendjes. Pikërisht  për këtë arsye ju duhet të bëni diçka dhe të mos mendoni shumë. Një njohje e re? Sigurisht se do të ishte gjëja më e mirë dhe e duhur.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme