16:30, 16 Maj 2018

Honey G ka humbur shumë peshë.

37-vjeçarja zbuloi së fundmi se ka kërkuar ndihmën e një dietisti në Londër, i cili e vuri atë para një plani të rreptë ushqimesh, transmeton Klan Kosova.

“Unë tani ha vetëm perime dhe proteina”, tha Honey për The Sun.

Edhe pse ajo po kërkon të ushqehet me pica e gjëra të tjera, artistja po i përmbahet dietës.

“Unë jam me të vërtetë e vendosur, s’më lejohet të pi asgjë tjetër përveç ujë”, tha më tej ajo.

Honey G wearing @victoriabeckham for Wedding in Los Angeles.

A post shared by Honey G (@official_honey_g) on