Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Historia qesharake e Santianës me shoqen e saj (VIDEO)

NULL NULL
15.11.2023 23:11

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Santiana është shfaqur më e relaksuar pas debatit me Monikën, derisa ka treguar një histori qesharake me një shoqe të saj.

Santiana ka rrëfyer sesi mikesha e saj në një bisedë telefonike me partnerin e vet, e hutuar i ka thënë këtij të fundit “vetëm pak, se më ka humbur telefoni”.

Nuk munguan as të qeshurat nga kjo histori e Santianës. Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, për më shumë detaje.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.