Historia interesante e Ulpiana Emrës në basketboll (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Historia interesante e Ulpiana Emrës në basketboll (VIDEO)

NULL NULL
nga Shpend Spahija 09.05.2023 15:15

Ulpiana Emra krahas prezantimit të emisioneve të sportit dhe punës si komentatore, njihet edhe si basketbolliste e suksesshme në Kosovë.

Në karrierën e saj ishte pjesë e Bashkimit, Prishtinës dhe Penzës, duke u shpallur me të tri këto ekipe kampione, diçka që nuk ka arritur ta bëjë askush në basketbollin kosovar.

Në vazhdim është rrëfimi i Ulpiana Emrës në radio Klan Kosova FM, tek emisioni reggae-sport Smash me autor Shpend Spahija.

 

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iO