Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Hiqmu prej fytyre se po më pështyn kur po fol”, Linda flet me Shqipen për Ganiun (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 17:18

Linda është ankuar për Ganiun te Shqipja dhe Santiana.

Ajo atyre u tregoi se në një moment ai e kishte penguar me fjalët dhe veprimet e tij.

“I thash o Vëllai i Madh largomani, largohu i thash”.

“Hiqmu prej fytyre se po më pështyn kur po fol”, tha Linda./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme