Hipën në çati për tu fshehur nga policia - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Hipën në çati për tu fshehur nga policia

NULL NULL
07/08/2015

Një person i dyshuar për abuzim dhe dhunë familjare, është fshehur nga policia për 10 minuta, duke qëndruar në çatinë e tij.

Fotografia e shkrepur nga një kalimtar rasti, është shpërndarë në internet në rrjetin social Imgur dhe ka arritur që për pak min të shihet nga 3 milionë persona.

Fotografia është postuar më mbishkrimin:

“Policia mbeti duke e kërkuar për 10 minuta”.

Në imazhin që po qarkullon, shihet personi i cili ha hipur në çatinë e tij, duke provuar të fshihet nga policia të cilët qëndrojnë poshtë tij.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin Grand Rapids, Michigan në Amerikë.

0AQZKuAl