Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Himena dhe Vivien flasin për banorët, pjesë e bisedës edhe Xhuli (VIDEO)

NULL NULL
02.02.2023 20:10

Banoret e Big Brother VIP Kosova, Himena dhe Vivien kanë bërë thashetheme bashkë, derisa ato ishin tek dhoma e gjumit.

Dyshja u pajtuan se është e vështirë të besosh çdo histori që tregohet nga banorët e tjerë brenda kësaj aventure televizive.

As kësaj radhe, dyshja nuk shpëtuan pa e përmendur Xhulin. Por, çfarë folën ato më saktësisht? Këtë e zbuloni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.