Hill me vizitë në Luginën e Preshevës, takohet me kryetarin e Bujanocit (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Hill me vizitë në Luginën e Preshevës, takohet me kryetarin e Bujanocit (VIDEO)

NULL NULL
27.03.2023 11:31
Christopher Hill

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Serbi, Christopher Hill, ka shkuar për vizitë në Luginë të Preshevës.

Ai fillimisht shkoi në Bujanoc, ku u prit nga kryetari i këtij qyteti, Nagip Arifi.

Hill dhe Arifi tani janë duke e zhvilluar një takim, dhe më pas do të dalin në konferencë për media./Klankosova.tv