Higuain: Ky është goli im më i mirë në karrierë (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Higuain: Ky është goli im më i mirë në karrierë (VIDEO)

NULL NULL
03/10/2015

Sulmuesi i Napolit, Gonzalo Higuain ka thënë se goli kundër Legia Warsaw në Champions League, këtë javë, është më i miri i tij në karrierë.

“Po shikoja për pak hapësirë që të gjuaja, por përpara vetes kisha shumë mbrojtës”.

“E kalova të parin, e të dytin dhe kur e kalova edhe të tretin pash se mund të gjuajë”, ka thënë Higuain.

Dhe këtë e ka cilësuar si golin e tij më të mirë në karrierë vetëm pas pamjeve që i ka parë në televizor.

Higuain ka thënë se me dy fitoret e fundit mund të shpresojnë për një kualifikim, transmeton Klan Kosova.

https://www.youtube.com/watch?v=jk1UU1exusM