Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

HIGHLIGHTS: Llapi – Ferizaj (VIDEO)

NULL NULL
nga Andi Shabani 07.05.2023 19:43

Llapi nuk ka arritur të kthehet te fitoret, në xhiron e 33-të të Albi Superligës së Kosovës në futboll.

Llapjanët kanë barazuar pa gola ndaj Ferizajt në “Zahir Pajaziti”.

Për skuadrën e drejtuar nga Tahir Batatina kjo ishte ndeshja e pestë pa fitore.

Tri ndeshja para fundit të kampionatit, Llapi gjendet në pozitën e gjashtë në rënditjen tabelore kurse Ferizaj qëndron i nënti.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.