Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Hidhet nga ndërtesa, humbi në loto

NULL NULL
01.06.2015 11:32

Një 27 vjeçar, S.L., nga Elbasani është hedhur nga një ndertës 11 katëshe.

Arsyet thuhet te ketë qenë humbja e parave në lojëra të fatit, shkruan shekulli.com.al.

Sipas policisë së Elbasanit, i riu prej kohësh ndodhej në një gjendje depresive të rënduar.

Pas hetimeve rezultoi se, “djalë i vetëm i familjes kishte humbur një shumë prej 1 milion lekësh në loto dhe gjendja e rëndë depresive për këtë e çoi në vendimin ekstrem për jetën”, bëhet me dije nga policia e Shqipërisë.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.