Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Hidhërohen Geti dhe Marina

NULL NULL
21.05.2015 13:43

Ka muaj që përflitet lidhja e reperit Getoar Selimi me prezantuesen Marina Vjollca, edhe pse ky raport nuk është konfirmuar nga asnjëra palë.

Madje zërat kanë shkuar deri tek propozimi i martesës që Geti i ka bërë Vjollcës.

Edhe pse ende nuk kanë deklaruar asgjë, burime shumë pranë tyre tregojnë se dyshja janë në lidhje tash e disa muaj.

Në një fotografi që ka siguruar Prive.al, çifti duket se janë hidhëruar për pak ditë, madje Marina edhe i ka bërë “Unfollow” Geasyt në Instagram.

Por inatet duket se nuk i kanë zgjatur shumë dhe prezantuesja ka filluar ta ndjekë përsëri Getin në rrjetet Sociale.

Para pak ditësh Marina ka festuar ditëlindjen, e nga festa ka publikuar fotografi vetëm me familjen/Prive.al

 

marina

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.