Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Hi Lumi nga Obama

NULL NULL
12.08.2015 19:06

Reperi shqiptar, Lum Berisha, që këtë sezon veror me këngën Hi Lumi e promovoi ushqimin tradicional, flinë anë e mbanë, është ndërkombëtarizuar, transmeton Klan Kosova.

Në instagramin e tij, ai ka publikuar një fotografi të Presidentit amerikan Barack Obama afër një ekrani LSD ku shfaqet flia.

Pasi Rita Ora deklaroi se e pëlqen flinë, Lumi B, e ka vendosur vetë personazhin e radhës.

“Obama e do flinë”, ka shkruar Lumi.

Fotografia duket qartë të jetë montazhë, ose e bërë nga ndonjë fans i Lumit, ose nga vet ai.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.