Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Hetemi bëhet “i gjallë”, komplimenton Miss-in me fotografi të flamurit nga dritarja e komunës

NULL NULL
02.06.2023 18:25

Kryetari i Leposaviqit, Lulzim Hetemi, ka pesë ditë që është ngujuar brenda objektit të komunës.

Hetemi, ani se jashtë objektit të komunës që e drejton ka tension, po gjen kohë të komentojë nëpër faqe të rrjeteve sociale.

Ai ka komentuar në faqen e “Mitrovica Sot”, duke e bashkëngjitur një fotografi të flamurit të Kosovës me mbishkrimin “Respekt për bukuroshen”.

Kjo faqe kishte publikuar foton e Mejreme Hajdaraj, i cila kishte fituar në Egjipt kurorën e “Miss Elite World 2023”.

Ndryshe edhe sot, serbët lokalë në tri komunat veriore kanë vazhduar edhe sot protestat e tyre. /Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

May be an image of 1 person and text that says "Mitrovica SOT 2 hours ago Bukuroshja nga Drenasi, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023' n TE KOSOV"

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.