Hetem Ramadani: Njerëz pa shkollë, njerëz prej mali e pushke erdhën nëpër pozita (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Hetem Ramadani: Njerëz pa shkollë, njerëz prej mali e pushke erdhën nëpër pozita (VIDEO)

NULL NULL
04.02.2023 20:19

Hetem Ramadani njihet edhe si mjek alternativ dhe mjekues i shumë njerëzve nga sëmundjet e rënda siç janë diabeti, kanceri e sëmundjet tjera.

Ramadani i ftuar në emisionin “FAKTE me Adnan MEROVCIN” në KlanKosova ka folur edhe për politikë.

Ai thotë se disa nga politikanët erdhën në pozitë pa asnjë ditë shkollë.

“Në pozitë erdhën të gjithë pa asnjë ditë përvojë shkolle, asnjë ditë. As nuk kishin parti, se edhe kur të formojsh parti është një përvojë. Këta erdhën prej malit, prej pushke, i lëshuan pushkat… ‘dojna pushtet, dojna pozitë’. Po çka di unë si biznesmen, si njeri që ka studiu tona, libra për lidership… Shkaku i këtyre pasojave si në sëmundje, është ardhja e njerëzve pa një dije në menaxhim, në lidership, asnjë ditë”, tha ai.

Video në vazhdim:

Emisoni i plotë: