Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Herrera zgjat kontratën me United

NULL NULL
13.04.2018 17:13

Ander Herrera ka zbuluar që është në bisedime për zgjatje të kontratës me Manchester United-in, por ende nuk është arritur ndonjë marrëveshje.

Spanjolli  luan në Old Trafford që nga viti 2014, dhe ka kontratë deri pas 12 muajsh.

Ndonëse minutazhi i tij te Djajtë e Kuq është kufizuar këtë stinor, ai mbetet pjesë e rëndësishme për Djajtë e Kuq, që duan t’i kenë edhe më tutje shërbimet e tij.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.