Henry i pikëlluar me sulmet në Francë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Henry i pikëlluar me sulmet në Francë

NULL NULL
14/11/2015

Ish-sulmuesi i Francës dhe Arsenalit, Thierry Henry ka thënë se në mendjen e tij janë viktimat e sulmeve të Parisit në Francë.

Kryeqyteti francez ishte pikë e disa sulmeve, ndërsa atëherë po mbahej ndeshja Francë – Gjermani.

“Jam i tmerruar me ato çfarë ka ndodhur në Paris”.

“Të gjithë ata njerëz të pafajshëm janë në mendjen time”, ka thënë Henry, transmeton Klan Kosova.