Hendboll, rrahje masive mes lojtarëve të Vushtrrisë dhe Trepçës (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Hendboll, rrahje masive mes lojtarëve të Vushtrrisë dhe Trepçës (VIDEO)

NULL NULL
22.04.2023 19:38

Në ndeshjen mes Vushtrrisë dhe Trepçës ka ndodhur një rrahje masive, në kuadër të xhiros së fundit të Superligës së Kosovës në hendboll.

I gjithë incidenti filloi pasi një lojtari i Trepçës u lëndua, teksa qëndronte i shtrirë, lojtarët e Vushtrrisë u afruan duke i kërkuar që të çohet në këmbë. Me këtë filluan edhe kacafytjet mes lojtarëve, ku pati gjuajtje me gjësende edhe nga publiku i pranishëm.

Policia ishte e pranishme në palestër, por sipas pamjeve nuk po duket se menaxhoi këtë situatë që ndodhi.

Ndeshja është ndërprerë në pjesën e dytë, teksa nuk ka informata se a do të nis sonte.

Mitrovicasit janë duke fituar me rezultat 21-17. /Klankosova.tv.