Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Hendboll, Besa e fiton ndeshjen e parë finale ndaj Trepçës

NULL NULL
20.05.2023 21:13

Ekipi i hendbollit, Besa Famgas e ka fituar ndeshjen e parë finale.

Në atmosferë të bukur sportive, para një numri të madh në palestrën “Karagaçi”, Besa mposhti Trepçën me rezultat 30:27.

Ndeshja ishte e fortë dhe e hapur deri në aksionet e fundit.

Më shumë shfaqi skuadra vendase që festoi në fund. Ndeshja e dytë e serisë finale luhet të enjten në Mitrovicë.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.