Helikopter mbi Tetovë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Helikopter mbi Tetovë

NULL NULL
11/05/2015

Në video shihet një helikopter rreth orës 18:05 mbi fshatërat e malësisë së Tetovës.

Shumë banorë janë shprehur se kanë frikë se në këtë pjesë mund të përsëritet Kumanova.

Në mëngjes në këto pjesë është raportuar se gjendja është e qetë dhe nuk ka lëvizje të dyshimtë nga helikopterët. Por tani gjendja ka ndryshuar.

Banorët kanë parë se si një helikopter ka fluturuar vazhdimisht mbi Tetovë.