Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Hej Kaçanik o shkëmb e gurë” – atmosferë patriotike në Big Brother VIP Kosova 2 (VIDEO)

NULL NULL
15.11.2023 20:35

Banorët edhe sonte kanë kënduar të gjithë së bashku brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2.

Por kësaj radhe me këngë patriotike, ata kënduan së bashku “Hej Kaçanik o shkëmb e gurë”.

Për më shumë ndiqni videon më herët:

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.