11:43, 10 Gusht 2018

Hebib Shehu, themelues i degës së Lidhjes  Demokratike të Kosovës ka marrë mirënjohjen “Ora e Presidentit 2018” .

Me këtë rast, nënkryetari i kësaj partie ka thënë se Ora e Ibrahim Rugovës nuk ndalet.

Kjo mirënjohje është ndarë nga ky subjekt politik dhe një delegacion nga nëndega e LDK-së për NRË-Gjermani, njofton Klan Kosova.

Konkurs Pune

Lexo më shumë