Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Haziri takon Nuri Seferin e Erzen Rrustemin

NULL NULL
04.05.2015 12:42
Lutfi Haziri ka pritur sot në takim dy kampionët e boksit në arenën ndërkombëtare, Nuri Seferin e Erzen Rrustemin.

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka mirëpritur dy boksierët shqiptarë, Nuri Seferin e Erzen Rrustemin, për të cilët tha se janë shembull i suksesit.

“Unë ju falënderoj shumë për vizitën dhe iu them se me sukseset tuaja i bëni nder Gjilanit, Kosovës dhe mbarë shqiptarëve kudo që janë. Ju uroj shumë suksese dhe shumë ‘breza të artë’ edhe në të ardhmen”, ka thënë kryetari Haziri.

Njëjtë e falënderuan edhe boksierët, Seferi e Rrustemi kryetarin Haziri, për të cilën thanë se është motiv i punës dhe suksesit të tyre, thuhet në një komunikatë për media nga komuna e Gjilanit.

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.