Haziri, qytetarëve: Dilni në zgjedhje, vendosni për Gjilanin (VIDEO)

Haziri, qytetarëve: Dilni në zgjedhje, vendosni për Gjilanin (VIDEO)

NULL NULL
2 months më parë

Kandidati i Lidhjes Demokratike të Kosovës për kryetar të Gjilanit Lutfi Haziri, iu bëri thirrje qytetarëve që ta shfrytëzojnë kohën që ka mbetur në dispozicion dhe të votojnë.

“Apeloj që të shfrytëzohej kjo kohë. Ju lutem dilni në zgjedhje. Shfrytëzojeni të drejtën tuaj kushtetuese dhe të vendosni për Gjilanin”.

Haziri në konferencën e mbajtur për media refuzoi që t’i komentojë rezultatet e para nga EXIT POLL-et.