Haziri për situatën në veri: Mos lejoni që gracka politike të bëhet humnerë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Haziri për situatën në veri: Mos lejoni që gracka politike të bëhet humnerë

NULL NULL
26.05.2023 18:16
Lutfi Haziri

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri, ka reaguar pas situatës së krijuar në veri të vendit, duke thënë se mos të lejohet që gracka politike të bëhet humnerë.

Haziri me anë të një postimi në Tëitter, ka shkruar se duhet të përmbahemi e me durim ta përballojmë gjendjen e krijuar, njofton Klankosova.tv.

“Përkitazi me gjendjen në komunat veriore të Mitrovicës: Ne duhet të përmbahemi e me durim ta përballojmë gjendjen e trazuar me porosinë që të mos provokoheni dhe mos lejoni që gracka politike të bëhet humnerë!”, shkroi Haziri.