21:46, 10 Nëntor 2017

Lutfi Haziri ka mohuar akuzat e Sami Kurteshit se arsimi në Gjilan është politizuar tej mase.

Sipas Hazirit në Gjilan s’ka punësime partiake dhe se të gjithë janë të barabartë, qofshin ata anëtarë të cilësdo parti.

“Kandidatin e Vetëvendosjes për këshilltar komunal e kam bërë drejtor të shkollës”, ka thënë Haziri.

Haziri: LDK-ja në Gjilan do t’i bëjë edhe 16 vjet qeverisje, me emër të zotit

klankosova.tv

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë