20:50, 21 Shkurt 2020

Nënkryetari i LDK-së dhe i pari i Gjilanit, Lutfi Haziri, tha se vizita e bashkëpartiakës së tij, kryeparlamentares Vjosa Osmani, ishte më e mira në 15 vjetët e fundit.

Megjithatë, aty u diskutua edhe për ujë dhe autostradën e autostradës në Anamoravë, njofton Klan Kosova.

Kronikë nga Qëndresa Bellagoshi

Konkurs Pune

Lexo më shumë