Haxhiu: Keqpërdorimi i logos së IKSHPK-së për interesa të Mustafës e Hotit është i papranueshëm

Haxhiu: Keqpërdorimi i logos së IKSHPK-së për interesa të Mustafës e Hotit është i papranueshëm

2 muaj më parë

Albulena Haxhiu nga Lëvizja Vetëvendosje ka thënë se keqpërdorimi i logos së IKSHPK-së për interesa të kryetarit të LDK-së, Isa Mustafës dhe Kryeministrit Avdullah Hoti, është i papranueshëm.

Sipas saj, kjo cenon rëndë besimin e madh që qytetarët kanë krijuar ndaj këtij institucioni sidomos gjatë kësaj periudhe të përballjes me pandeminë, njofton Klan Kosova.

“Kjo nuk është dashur të lejohet assesi. Mustafa e Hoti mund ta vazhdojnë fjalorin e ulët nga llogaritë e tyre por jo nga IKSHPK”.

klankosova.tv