16:51, 20 Prill 2019

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka bërë të ditur se i ka dekoruar dëshmorët, Selman Lajçi dhe Besnik Lajçi, me urdhrin “Hero i Kosovës”.

Thaçi ka thënë se gjithmonë do t’i kujtojë dhe nderojë ata që sakrifikuan për lirinë e vendit, transmeton Klan Kosova.

Më poshtë mund ta lexoni shkrimin e plotë të Presidentit Thaçi në Facebook.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë