22:03, 21 Janar 2020

Princi britanik Harry ka arritur në Kanada të hënën në mbrëmje për t’iu bashkuar gruas së tij Meghan dhe djalit të tyre, Archie.

Ai fluturoi nga Londra në Vancouver ku doli nga aeroplani i shoqëruar nga sigurimet dhe u fut në veturë, njofton Klan Kosova.

Para se të largohej nga Londra, princi pranoi se po merrte një “vetëbesim” pasi u tërhoq nga detyrat mbretërore në përpjekje për të ndërtuar një jetë më të qetë, pa kufizime mbretërore.

Konkurs Pune

Lexo më shumë