15:34, 9 Nëntor 2018

Kryeministri Ramush Haradinaj ka uruar Majlinda Kelmendin, Distria Krasniqin dhe Nora Kelmendin për medaljet e fituara sot.

Image may contain: 4 people, people smiling, people standing

“Tri medalje, dy të arta dhe një e argjendtë, për Republikën tonë, në garën ndërkombëtare Grand Prix në Tashkent të Uzbekistanit, janë dhurata madhështore që na e përgatitën sot xhudistet tona”, ka shkruar Haradinaj në profilin e tij në Facebook, njofton Klan Kosova.

“Urime Majlinda, Distria e Nora”.

Distria Krasniqi rrëmben të artën

Po s’ka tjetër, Majlinda Kelmendi e artë në Tashkent

Nora Gjakova e argjendtë në Grand Prix

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë