17:35, 9 Nëntor 2018

Kryeministri Ramush Haradinaj ka takuar sot akademikun Nexhat Daci me të cilin kanë diskutuar për aktualitetin politik.

“Gjithnjë kënaqësi të shkëmbej mendime për rrethanat aktuale politike me Kryetarin e Akademisë së Arteve dhe Shkencave, Nexhat Dacin”, ka shkruar Haradinaj në profilin e tij në Facebook.

“Si politikan me përvojë të gjatë dhe pjesëmarrës aktiv në shumë procese të rëndësishme të shtetkrijimit, këshillat e Akademik Dacit janë çdoherë me interes për vendin”.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë