8:18, 10 Tetor 2019

Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj, sot pritet të takohet me një delegacion nga Bundestagu Gjerman.

Delegacioni në fjalë është pjesë e Nënkomitetit për Parandalimin e Krizave Civile, Menaxhimin e Konfliktit dhe Veprimeve te Integruara, njofton Klan Kosova.

Takimi do të zhvillohet në hapësirat e ndërtesës së Qeverisë duke filluar nga ora 09:30.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë