11:45, 15 Tetor 2019

Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj, ka qëndruar sot në familjen e Ahmet Isufit për të shprehur ngushëllime pas vdekjes së babait të tij, Limon Isufi.

“Bashkë me kolegët, sot ishim për ngushëllim në familjen e Ahmet Isufit, me rastin e ndarjes nga jeta të bacës Limon”, ka shkruar Isufi në Facebook, transmeton Klan Kosova.

“Baca Limon gjithë jetën ishte i përkushtuar në përpjekjet për lirinë e Kosovës dhe bashkë me shumë burra të tjerë të vendit, janë frymëzim për dashurinë ndaj atdheut. I përhershëm do të jetë kujtimi për të!”.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë