19:10, 25 Qershor 2015

Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, përmes profilit të tij në facebook, e ka uruar xhudistin Nora Gjakova për fitoren e saj në Lojërat Olimpike Europiane, Baku 2015.

Ai ka thënë se një ngjarje e tillë është historike për sportin kosovar.

Lexojeni të plotë postimin e Haradinajt në facebook:

Urime, urime Nora Gjakova, urime FXHK-se, urime sportistëve dhe gjithë Kosovës.

Një ngjarje historike për sportin e Kosovës dhe një gëzim për të gjithë ne na e sjelli Xhudistja Nora Gjakova me medaljen e parë në Lojërat Evropiane ‘Baku 2015’.

Vërtet krenar me ju!

Konkurs Pune

Lexo më shumë