Haradinaj ngjitet në majën e Rovicës (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Haradinaj ngjitet në majën e Rovicës (VIDEO)

NULL NULL
18/09/2022

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradianj, është ngjitur sot në Majën e Rovicës, e cila gjendet në Bjeshkët e Moknës, në Istog.

Haradinaj shpërndau një video nga maja, ku tregon se ku gjendet, dhe në fund duke thënë “Faleminderit Bekë”, që nënkuptonte se deputeti Bekë Berisha po e incizonte.  /Klankosova.tv/