Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Haradinaj nga Lipjani: Bashkërisht ta zhvillojmë vendin (VIDEO)

NULL NULL
13.06.2015 20:22

Ramush Haradinaj ka vizituar Lipjanin, për të marrë pjesë në Kuvendin e VII zgjedhor të Degës së AAK-së në Lipjan.

Deri sa gjithçka ishte gati, kreu i kësaj partie, shfrytëzoi rastin për pak muhabet me simpatizantët e tij.

Kryetari i AAK-së premtoi se bashkë me të gjithë do të punojë për ta zhvilluar vendin, transmeton Klan Kosova.

E kryetari i degës së AAK-së në Lipjan, Fitim Selimi tha se do të angazhohet për të mirën e qytetarëve të kësaj komune.

Kronikë nga Kosovë Gjoci.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.