11:05, 17 Prill 2018

Kryeministri Ramush Haradinaj ka deklaruar se në Kosovë nuk ka drogë por vetëm misër dhe fasule.

“Nuk ka drogë këtu, vetëm misër dhe fasule. Këtu droga nuk rritet”.

Kësisoj ai është përgjigjur në pyetjen humoristike bërë në intervistën për TV Happy “sesi droga kudo krijon varësi dhe vetëm në Kosovës pavarësi”, transmeton Klan Kosova.

 

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë