Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Haradinaj në Klan Kosova: Mbajtja ime është lojë politike (VIDEO)

NULL NULL
02.03.2017 20:28

Zgjatjen e ndalimit nga autoritetet e drejtësisë në Francë, për një lëndë që nuk i duhet kaq kohë, ish komandanti i UÇK-së në Dukagjin, Ramush Haradinaj, po e konsideron lojë politike.

E burimi i saj, sipas liderit të AAK-së, është Serbia.

Haradinaj, në një intervistë për Klan Kosovën, tha se krejt këtë po e bëjnë, ata që dikur ishin vartës të Slobodan Millosheviqit, por shtoi se edhe këta përgjigjen e njëjtë do ta marrin po qe se ndërhynë në Kosovë.

Kronikë nga Kosovë Gjoci.

klankosova.tv

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.