20:35, 18 Nëntor 2019

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka marrë pjesë në “Javën e Kuzhinës Italiane”, bashkë me ambasadorin italian, Piero Cristoforo Sardi, njofton Klan Kosova.

Këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi në rrjetin social Facebook.

“Njohja dhe respekti për kulturat e ndryshme është baza më e fuqishme në ndërtimin e marrëdhënieve të forta dhe miqësive të qëndrueshme. Kënaqësi të isha pjesëmarrës në “Javën e Kuzhinës Italiane” bashkë me ambasadorin italian, Piero Cristoforo Sardi”, ka shkruar Haradinaj.

Image may contain: 3 people, people standing

Konkurs Pune

Lexo më shumë