10:07, 8 Dhjetor 2019

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, do të mbajë sot një konferencë për media.

Konferenca është paralajmëruar për orën 15:00 dhe do të mbahet në ndërtesën e Qeverisë, njofton Klan Kosova.

Konkurs Pune

Lexo më shumë