20:07, 12 Janar 2019

Në Gjilan, sot janë kujtuar heronjtë Rexhep Mala e Nuhi Berisha, në 35 vjetorin e rënies së tyre.

Në nderim të tyre, homazhe te lapidari dhe te varret bëri kryeministri Ramush Haradinaj, njofton Klan Kosova.

Kronikë nga Qëndresa Bellagoshi.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë